Alpan Hidrolik Hakkında

ab-img
ab-img
25 +

Yıılık Deneyim

ab-img
ab-img

İşinizi bir sonraki seviyeye taşıyalım.

Hakkımızda

Alpan olarak kuruluş yılımızdan itibaren sürekli gelişmeye devam eden ve konusunda lider kuruluşlarla çalışmaya özen gösteren bir politikayla çalışıyor ve verdiğimiz hizmete güveniyoruz.

Tuncay Alpan - Firma Sahibi

Endüstriyel alandaki tecrübemizi, ihtiyaca en uygun çözümü sunarak, kaliteden taviz vermeden, yerli ve yabancı ürünlerle müşterilerimize destek vererek, ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlamaktır.

Özenle Ve Gururla 25 Yıl

Firmamız 1995 yılında Eskişehir sanayisinde kurulmuştur. 100 m² kapalı bir alanda kurulmuş olan firmamız, endüstriyel makine imalatı ve malzeme tedariğinde Eskişehir’in öncü kuruluşlarındandır. Gücünü ve bilgi birikimini bir araya getiren firmamız sektöründe lider yerli ürün tedariğine öncelik sağlamış olsa da dünya çapında kendini kanıtlamış markalarla da çalışmaktadır. 1998 yılından itibaren endüstriyel özel makine imalatını kendi bünyesinde yapmaya başlamıştır.

2009 yılında proje ve satış mağazamız 500 m² kapalı alana taşınmış olup proje mühendisi, satış-pazarlama, montaj ustası, satın alma, depo, lojistik, IT ve muhasebe olmak üzere toplam 13 kişilik ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir ve sürekli kendini geliştirerek kadrosunu genişletmeyi amaç edinmiştir. Firmamız insan kaynaklarını doğru kullanarak verimliliğini arttırıp, gelişen günümüz teknolojisini takip ederek Türk Endüstrisi’nin ihtiyaç duyduğu global bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamız 25 yıllık deneyimi ve güçlü kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutup sürekli gelişmeyi hedeflemektedir. Amacımız; “Sürekli eğitim” sloganı ile firmamız bünyesinde çalışan ekibimizi, konusunda uzman kişilerle düzenlediğimiz eğitimlere dahil ederek daha uzman bir ekiple müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermektir. Firmamız Eskişehir ve çevresinde geniş müşteri portföyüyle öncü kuruluş olarak ihtiyaca göre doğru ve hızlı çözüm sağlamaktadır. Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer katan kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Özel tip makine imalatları, Robotik uygulamalar, proseslere uygun makine imalatları, montaj makinaları, görsel kontrol ve test makinaları, gıda, otomotiv, beyaz eşya, havacılık sektörlerine uygun endüstriyel makine imalatları, hassas ölçüm makinaları, proses ve otomasyon uygulamaları, konveyör sistemleri ve hat sonu konveyör trafiği, şase platform imalatları, güvenlik kabin imalatları, yedek parça ve parça imalatları için destek veriyor ve şirketinizin verimini birlikte artırıyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

70.000 parçada en yüksek kalite - Standart eleman yelpazemizi genişletmek için sürekli çalışıyoruz.

Teslimat Kapasitesi

Ürünlerin %98'i depodan sunulur - Güvenilirlik ve çeşitli teslimat imkanları sunuyoruz.

İyi Mühendislik

Her zaman eğitim, fikir geliştirme, projelendirme gibi mühendislik pratikleri içindeyiz